Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Skelbiama ambasados darbuotojų atranka

Konsulinės naujienos »
apva.jpg

Iki spalio 31 d. Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra priima paraiškas dvišaliams vystomojo bendradarbiavimo projektams, skirtiems klimato kaitai švelninti ir inovatyvioms technologijoms diegti besivystančiose šalyse, perduodant gerąją Lietuvos patirtį, finansuoti.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
LT-AM flags.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Armeną Sargsianą ir visus šalies žmones Respublikos dienos metinių proga.

Šalies vadovė palinkėjo, kad nuosekliai plėtojamas atviras Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimas dvišaliu ir ryšių su Europos Sąjunga lygiu neprarastų pagreičio bei atvertų dar daugiau galimybių mūsų valstybėms siekti bendrų tikslų, o piliečiams drauge įgyvendinti naudingus verslo, prekybos, kultūros, mokslo ir kitų aktualių sričių projektus.

Valstybės vadovė Armėnijai ir visiems jos žmonėms palinkėjo klestėjimo, visokeriopos sėkmės ir vienybės.

Užsienio politika ir diplomatija »
LT-AM flags.jpg

Gegužės 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną ir visus Armėnijos žmones Respublikos dienos proga. Šiandien Armėnija mini pirmosios respublikos paskelbimo 101-ąsias metines.

Sveikinimo laiške ministras pažymėjo, kad Lietuva toliau palaikys Europos Sąjungos ir Armėnijos ryšių gilinimą įgyvendinant ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimą. L. Linkevičius taip pat pasidžiaugė dinamiškai besiplėtojančiais Lietuvos ir Armėnijos dvišaliais santykiais.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.1.jpg

Ambasada ir lietuvių bendruomenė dalyvavo Europos dienų mugėje Jerevane.

Gegužės 22 d. Europos dienos šventės proga Lietuvos ambasada Armėnijoje pristatė Vila Komoda profesionalių virėjų pagamintą lietuvišką virtuvę.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Armėnijoje »
2.jpg

Balandžio 21-26 d. Armėnijoje lankėsi Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos auklėtiniai. Prieš metus Kaune prasidėjęs bendras muzikinis projektas “Draugystės tiltai: Lietuva-Armėnija” su Vanadzor meno mokykla šiais metais vyksta Armėnijoje.

Istorinė, kultūros diplomatija »
14.JPG

Balandžio 12 dieną Armėnijos menininkų sąjungoje Lietuvos Respublikos ambasada surengė fotografijų parodą apie Lietuvos kariuomenę, skirtą Lietuvos narystės NATO 15-mečiui paminėti. Paroda surengta bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerija.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Alliance FR2.jpg

Kovo 23 dieną Frankofonijos dienų Armėnijoje proga Alliance Francaise surengtame prancūzų kalbos konkurse Lietuvos ambasada kartu su Prancūzijos, Graikijos, Šveicarijos ir Libano ambasadomis pasveikino ir apdovanojo konkurso nugalėtojus.

Balandžio 4 dieną Lietuvos ambasada Jerevano valstybiniame universitete pristatė M. Jablonskytės dokumentinį filmą "Lituanie, mano laisve".

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
3.jpg

Kovo 22 dieną Giumri miesto ES informaciniame centre Laikinoji reikalų patikėtinė a.i. Izolda Bričkovskienė kartu su ES delegacijos vadovu Piotr Switalski dalyvavo Lietuvai skirtame renginyje. Miesto visuomenei pristatyta Lietuvos istorija, kultūra ir tradicijos.

Lietuviai Armėnijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
o.jpg

Kovo 11-osios - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, Lietuvos ambasada surengė pirmąjį protmūšį apie Lietuvos istoriją su Armėnijos lietuvių bendruomene.

Lietuviai Armėnijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
b.jpg
Užgavėnių šventė Įkelta2019.03.04

Kovo 4 d. Lietuvos ambasada ir Armėnijos lietuvių bendruomenė atšventė užgavėnes ir armėnų karnavalą (Barekendan). Tradicinis šventės patiekalas - blynai su įvairiais priedais ir armėnų saldumynais, lydimi šokių, dainų ir kaukių.

Lietuviai Armėnijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.JPG

Vasario 15 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Jerevane paminėjo 101-ąsias Valstybės atkūrimo metines surengdama priėmimą ir Lietuvos soprano Astos Krikščiūnaitės ir Armėnijos pianistės Hripsime Aghakaryan koncertą. Koncerto metu skambėjo Lietuvos kompozitorių B. Kutavičiaus, J. Gruodžio, Armėnijos ir kitų užsienio kompozitorių kūriniai.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
50688991.jpg

Sausio 24 d. Pasaulio ekonomikos forume Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dvišalio pokalbio susitiko su naujuoju Armėnijos premjeru Nikolu Pašinianu.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ministers.jpg

Sausio 21 d. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrab Mnatsakanyan ir užtikrino, kad Lietuva tvirtai remia Armėnijos siekį glaudžiau bendradarbiauti su ES.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata