Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ARMĖNIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: 2/13 Babayan Street, 0037 Yerevan, REPUBLIC OF ARMENIA

plačiau »

Tel. +374 10 297 682/683; +374 10 29 76 82
El. paštas

Gatvės muzikos diena - pirmą kartą ir Jerevane

Sukurta 2016.05.22 / Atnaujinta 2016.05.22 15:25
   Gatvės muzikos diena - pirmą kartą ir Jerevane
   Gatvės muzikos diena - pirmą kartą ir Jerevane
   Gatvės muzikos diena - pirmą kartą ir Jerevane
   Gatvės muzikos diena - pirmą kartą ir Jerevane
   Gatvės muzikos diena - pirmą kartą ir Jerevane

   2016 m. gegužės 21 d. Jerevano gatvėse pirmą kartą vyko Gatvės muzikos diena. Smagi lietuviška muzikos tradicija sukvietė nemažą būrį muzikos mylėtojų išeiti į Jerevano gatves ir dovanoti klausytojams geriausias savo dainas ir pasirodymus. Lietuvoje Gatvės muzikos diena buvo švenčiama 10-ąjį kartą, o Jerevane pirmoji Gatvės muzikos diena tapo Europos dienos šventinių renginių dalimi ir buvo skirta pažymėti Lietuvos ir Armėnijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-metį.

   Gatvės muzikos dienos metu centrinės Jerevano gatvės tapo scenomis daugybei muzikos profesionalų ir mėgėjų, entuziastingai nusprendusių prisijungti prie šio naujo muzikinio projekto ir skyrusių klausytojams 4 valandas puikių muzikinių koncertų po atviru Jerevano dangumi. Armėniškoje Gatvės muzikos dienoje dalyvavo grupės “Small Bodies”, “New Breath”, “Blues Band”, autorių ir muzikantų sąjunga “Git Art”, Jerevano Komitas Konservatorijos studentai, įvairių Jerevano muzikos mokyklų mokiniai bei mokytojai. Kartu su visais grojo ir kasdien Jerevano gatvėses sutinkami gatvės muzikantai.

   Gatvės muzikos dieną užbaigė koncertas Jerevano Charles Aznavour aikštėje, kur kartu su žymiais Armėnijos muzikantais – Levon Malkhasyan, Hayko, Dixin’ Yerevan, Aramo ir Ema Petrosyan, Arsen Grigoryan, Alexandropol Orchestra ­koncertavo ir lietuviai 4FUN. Koncerto pradžioje Lietuvos Respublikos ambasadorius Armėnijai Erikas Petrikas, padėkojęs renginio partneriams - Jerevano miesto savivaldybei, HUJ organizacijos savanoriams, ES delegacijai Armėnijoje ir rėmėjams, pasidžiaugė sėkmingai Jerevane įvykusia pirmąja Gatvės muzikos diena ir išreiškė viltį, kad Lietuvoje jau dešimtmetį gyvuojanti tradicija taps kasmetine muzikos švente ir Armėnijoje.

   Gatvės muzikos dienos proga susirinkusius sveikino Armėnijos užsienio reikalų viceministras Garen Nazarian, Armėnijos kultūros reikalų viceministras Nerses Ter-Vardanyan, Jerevano miesto vicemeras Aram Sukiasyan. Renginyje taip pat dalyvavo Jerevano miesto meras Taron Margaryan, kiti žymūs Armėnijos politikos, kultūros ir visuomenės atstovai, Jerevane reziduojantys ambasadoriai ir diplomatai bei Armėnijos žiniasklaidos atstovai.

   Naujienlaiškio prenumerata