Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ARMĖNIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: 2/13 Babayan Street, 0037 Yerevan, REPUBLIC OF ARMENIA

plačiau »

Tel. +374 10 297 682/683; +374 10 29 76 82
El. paštas

Kviečiame teikti Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projekto paraiškas

Sukurta 2016.09.07 / Atnaujinta 2016.09.08 15:46
   Kviečiame teikti Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projekto paraiškas
   Kviečiame teikti Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projekto paraiškas

   Lietuvos Respublikos ambasada Armėnijos Respublikoje kviečia teikti paraiškas vystomojo bendradarbiavimo projekto „Konferencija tema „Tiriamoji žurnalistika: Žiniasklaidos vaidmuo kovoje su korupcija“ koncepcijai Armėnijoje įgyvendinti. Projektas įgyvendinamas glaudžiai bendradarbiaujant su JAV Tarptautinės plėtros agentūros (angl. Agency for International Development, USAID) padaliniu Armėnijoje.

   Konferencija vyks 2016 m. gruodžio 6–8 d. Orientacinė suma projektui įgyvendinti – iki 10000 EUR. Projekto koncepcija.

   Teikiamos paraiškos turi atitikti Europos Sąjungos, Lietuvos ir Armėnijos strateginius susitarimus ir (arba) susitarimus dvišalio bendradarbiavimo srityje, ir (arba) Armėnijos nacionalinės plėtros strategijas.

   Projekto paraiškas pagal nustatytas formas (Projekto paraiškos forma ir Projekto paraiškos sąmatos forma) su visais privalomais priedais lietuvių arba anglų kalba gali teikti Lietuvos ir užsienio valstybių juridiniai asmenys, kitos organizacijos, jų padaliniai ir fiziniai asmenys.

   Patvirtinti projektai turi būti įgyvendinti ir dalykinės bei finansinės ataskaitos turi būti pateiktos iki 2016 m. gruodžio 15 d.

   Projekto paraiškos priimamos iki 2016 m. spalio 14 d. (įskaitytinai).

   Koncepcijų ir paraiškų projektams teikimo, atrankos, projektų įgyvendinimo tvarką nustato ir kitus su vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinimu susijusius klausimus reglamentuoja Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. kovo 26 d. nutarimu Nr. 278 „Dėl Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2014 m. balandžio 17 d. įsakymu Nr. V-62 „Dėl Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

   Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected].

   Naujienlaiškio prenumerata