Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ARMĖNIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: 2/13 Babayan Street, 0037 Yerevan, REPUBLIC OF ARMENIA

plačiau »

Tel. +374 10 297 682/683; +374 10 29 76 82
El. paštas

Kvietimas teikti Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektų paraiškas

Sukurta 2018.03.27 / Atnaujinta 2018.03.27 15:37
  Kvietimas teikti Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektų paraiškas

  Lietuvos Respublikos ambasada Armėnijos Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Armėnijoje 2018 metais.

  PARAIŠKAS kviečiama teikti įgyvendinti koncepcijai „Armėnijos kaimo vietovių ekonominio ir socialinio aktyvumo plėtra skiriant dėmesį moterų užimtumui“.

  Visiems projektams 2018 metais bus skiriama iki 15 tūkst. eurų.

  Projekto paraiškoje privaloma nurodyti bent vieną partnerį Armėnijoje ir pridėti jo sutikimą bendradarbiauti įgyvendinant projektą. Partneris Armėnijoje nėra būtinas, jeigu paraišką teikia Armėnijos subjektas arba tarptautinė organizacija.

  Nustatytos formos projektų paraiškas kartu su projekto sąmata (Projekto paraiškos forma ir Projekto paraiškos sąmatos forma) lietuvių arba anglų kalba gali teikti Lietuvos Respublikos ir Armėnijos fiziniai ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ir jų padaliniai elektroniniu paštu [email protected]. Kartu su užpildyta, pasirašyta ir nuskenuota projekto paraiška turi būti pateikti visi privalomi ir, jeigu aktualu, papildomi priedai.

  Projektų paraiškos priimamos iki 2018 m. balandžio 22 d. 24.00 val. (įskaitytinai). Pateiktos paraiškos gavimas bus patvirtintas el. laišku. Ambasada pasilieka teisę pratęsti nurodytą terminą.

  Paraiškų teikimo, jų vertinimo, atrankos, projektų vykdymo ir teikėjų informavimo tvarka ir kiti reikalavimai yra nustatyti Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo ir humanitarinės pagalbos teikimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. vasario 22 d. nutarimu Nr. 129 „Dėl Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2017 m. kovo 21 d. įsakymu Nr. V–63 „Dėl Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2014 m. balandžio 17 d. įsakymo Nr. V-62 „Dėl Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“ (galiojanti suvestinė redakcija nuo 2017-09-14).

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected]

  Naudinga informacija: https://orangeprojects.lt/lt/teisine-informacija

  Naujienlaiškio prenumerata