Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva ir Armėnija tikisi įgyvendinti dvišalius projektus aukštųjų technologijų srityje

Sukurta 2019.12.09 / Atnaujinta 2020.01.07 18:29
   image00019.jpeg Lietuva ir Armėnija tikisi įgyvendinti dvišalius projektus aukštųjų technologijų srityje
   image00018.jpeg Lietuva ir Armėnija tikisi įgyvendinti dvišalius projektus aukštųjų technologijų srityje
   image00017.jpeg Lietuva ir Armėnija tikisi įgyvendinti dvišalius projektus aukštųjų technologijų srityje

   Gruodžio 9 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos aukštųjų technologijų ministru Hakobu Arshakyanu.

   Ambasadorė patikino, kad Lietuva remia Armėnijoje vykstančias ambicingas reformas, įskaitant informacijos ir komunikacijos technologijų sektorių. Abi šalis vienija panašūs tikslai šioje srityje, todėl draugiški ryšiai galėtų peraugti į konkrečių dvišalių projektų įgyvendinimą. Lietuva pasirengusi perduoti savo patirtį startuolių, finansinių technologijų, skaitmeninimo, tarptinklinio ryšio vystymo sferose.

   Ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė pakvietė Armėnijos aukštųjų technologijų ministerijos atstovus apsilankyti su dvišaliu vizitu, dalyvauti Lietuvoje vykstančiose tarptautinėse aukštųjų technologijų konferencijose ir kituose renginiuose.

   Savo ruožtu ministras H. Arshakyanas pabrėžė, kad intensyviai besiplečianti Aukštųjų technologijų ministerija itin daug dėmesio skiria skaitmeninimo darbotvarkei, aukštųjų technologijų ekosistemų kūrimui bei švietimo programoms. Ministras išreiškė viltį, kad Lietuvos kompanijos prisijungs prie Armėnijos organizuojamų Sevano startuolių susitikimų, aukštųjų technologijų renginių, kvietė pasinaudoti armėnų diasporos dėka turimais ryšiais su JAV aukštųjų technologijų bendrovėmis.

   Naujienlaiškio prenumerata