Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai

Sukurta 2019.12.12 / Atnaujinta 2020.01.07 18:39
   Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai
   Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai

   Gruodžio 12 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Ministro Pirmininko pavaduotoju Tigranu Avinyanu.

   Ambasadorė pasidžiaugė, kad šiuo porevoliuciniu laikotarpiu šalių santykiai įgauna naują pagreitį ir patikino, kad Lietuva pasiruošusi teikti techninę paramą bei dalintis savo reformų patirtimi Armėnijai aktualiose srityse. Ambasadorė išskyrė  Lietuvos sėkmės istorijas skaitmeninimo, atliekų tvarkymo, atsinaujinančios energetikos, kelių saugos ir investicijų skatinimo  srityse.

   T. Avinyanas pabrėžė, kad Lietuvą laiko viena svarbiausių Armėnijos partnerių ES ir tikisi pakelti dvišalius santykius į naują lygmenį. Šiuo metu viešojo administravimo sektoriaus reforma yra vienas pagrindinių Armėnijos Vyriausybės prioritetų. Su šia reforma glaudžiai siejami skaitmeninimo procesai, kuriuos T. Avinyano kabinetas kuruoja tiesiogiai, todėl mielai pasisemtų patirties iš teigiamai vertinamų Lietuvos viešojo sektoriaus skaitmeninimo pavyzdžių. Armėniją labai domina Lietuvos reformų patirtis įvairiose srityse.

   T. Avinyanas informavo apie armėnų pusės pasirengimą kitais metais Vilniuje turinčiam vykti Lietuvos-Armėnijos tarpvyriausybinės komisijos posėdžiui ir išreiškė viltį dėl tiesioginių skrydžių tarp šalių sostinių.

   Naujienlaiškio prenumerata