Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.1.jpg

Ambasada ir lietuvių bendruomenė dalyvavo Europos dienų mugėje Jerevane.

Gegužės 22 d. Europos dienos šventės proga Lietuvos ambasada Armėnijoje pristatė Vila Komoda profesionalių virėjų pagamintą lietuvišką virtuvę.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Armėnijoje »
3.jpg

Kovo 22 d. ES ambasadorius Piotras Švitalskis (len. Piotr Świtalski) ir ambasadorė Izolda Bričkovskienė pasveikino pirmojo Lietuvai skirto renginio dalyvius pagal ES finansuojamą projektą „EU at LOFT Gyumri“. Visuomenei buvo pristatyta Lietuvos istorija, kultūra ir tradicijos. Gyumri jaunieji atlikėjai atliko žymius lietuvių kompozitorių kūrinius, o lietuvių bendruomenės nariai pravedė kiaušinių marginimo pamoką.

Lietuviai Armėnijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
o.jpg
Kovo 11-sios paminėjimas Įkelta2019.03.11

Pirmasis ambasados organizuotas protmušis (viktorina) su Armėnijos Lietuvių bendruomene, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui, Kovo 11-ajai paminėti.

Lietuviai Armėnijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
b.jpg
Užgavėnių šventė Įkelta2019.03.04

Švenčiame Užgavėnes ir Barekendan‘ą (armėnų festivalis) su lietuvių bendruomene. Tradicinis šventės patiekalas - blynai su įvairiais priedais ir armėnų saldumynais, lydimi šokių, dainų ir kaukių. Ši šventė atitinka tradicijas kitose pasaulio dalyse, pavyzdžiui, „Mardi Gras“ ir karnavalai.

Lietuviai Armėnijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
6.jpg

2016 m. gegužės 21 d. Jerevano gatvėse pirmą kartą vyko Gatvės muzikos diena. Smagi lietuviška muzikos tradicija sukvietė nemažą būrį muzikos mylėtojų išeiti į Jerevano gatves ir dovanoti klausytojams geriausias savo dainas ir pasirodymus. Lietuvoje Gatvės muzikos diena buvo švenčiama 10-ąjį kartą, o Jerevane pirmoji Gatvės muzikos diena tapo Europos dienos šventinių renginių dalimi ir buvo skirta pažymėti Lietuvos ir Armėnijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-metį.

Lietuviai Armėnijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata