Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
93115_befbf72127cd555304c2ecd42045e32f.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Armėnijos Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Armėnijoje 2020 metais (papildoma atranka).

Užsienio politika ir diplomatija »
fcb antras turas 3.jpg

2020 m. spalio 25 d. vyks Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų II turas – kviečiame balsuoti!

Konsulinės naujienos » Lietuviai Armėnijoje »
Picture 1.jpg

2020 m. spalio 11 d. vyks Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai.

Konsulinės naujienos »
Ispejimas del karo veiksmu.png

Informuojame, kad rugsėjo 27 d. Kalnų Karabache prasidėjo kariniai veiksmai. Lietuvos ambasada Armėnijoje ragina vengti kelionių netoli kontaktinės linijos ir valstybinės Armėnijos-Azerbaidžano sienos, nevykti į Kalnų Karabacho regioną, o šalyje esančius Lietuvos piliečius išlaikyti budrumą, būti atsargiems ir stebėti vietos naujienų pranešimus.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai Armėnijoje »
Eunic1.jpg

Rugsėjo 26 dieną Jerevane minėta Europos kalbų diena. 

Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_0401.JPG

Rugpjūčio 26 d. Diližano bendruomenės centre įvyko projekto „Armėnijos kaimo vietovių vystymas“ rezultatų pristatymas. Per dvidešimt projekto dalyvių įgijo užsienio kalbų pagrindų, žinių, kaip naudotis Google programomis ir socialine medija, skirta verslui. Specialiuose juvelyrikos, keramikos, siuvimo kursuose išmoko naudotis naujomis gamybos technikomis, sukūrė unikalių dirbinių. Projektu skatintas didesnis Diližano kaimo vietovių moterų įsitraukimas į kūrybines ir smulkaus verslo iniciatyvas.

Užsienio politika ir diplomatija »
SMM.jpg

Rugsėjo 24 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitikime su Armėnijos švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministru Arayiku Harutyunyanu aptarė bendradarbiavimo planus švietimo, mokslo, kultūros ir sporto srityse.

Užsienio politika ir diplomatija »
LT-ARM flags.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Armeną Sarkissianą ir visus šalies žmones Armėnijos Nepriklausomybės dienos proga.

Užsienio politika ir diplomatija »
Lt-AM flag.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuoširdžiai pasveikino Armėniją nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ministrai1.jpg

„Esu įsitikinęs, kad nepaisydami beprecedenčių iššūkių, kuriuos mums kelia COVID-19 pandemija, mes tęsime abipusiai naudingą bendradarbiavimą“, – rašoma ministro sveikinime.

Užsienio politika ir diplomatija »
Picture.jpg

Maloniai primename, kad 2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, turi registruotis iš naujo – net ir tie rinkėjai, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

Lietuviai Armėnijoje »
R21.png

Rugpjūčio 24 d. Lietuvos ambasados Armėnijoje atstovas Evaldas Galvanauskas dalyvavo plastiko ir popieriaus rūšiavimo dėžių perdavimo ir įrengimo ceremonijoje Armaviro miestelio mokyklose. Projekto „Rūšiuok!” metu visose miestelio ir penkiose aplinkinių kaimų mokyklose bus įrengta 150 rūšiavimo dėžių, o rugsėjo mėnesį vaikams bus vedami mokymai apie rūšiavimo svarbą ir aplinkos saugojimą.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata