Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
LT-AM flags.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Armeną Sargsianą ir visus šalies žmones Respublikos dienos metinių proga.

Šalies vadovė palinkėjo, kad nuosekliai plėtojamas atviras Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimas dvišaliu ir ryšių su Europos Sąjunga lygiu neprarastų pagreičio bei atvertų dar daugiau galimybių mūsų valstybėms siekti bendrų tikslų, o piliečiams drauge įgyvendinti naudingus verslo, prekybos, kultūros, mokslo ir kitų aktualių sričių projektus.

Valstybės vadovė Armėnijai ir visiems jos žmonėms palinkėjo klestėjimo, visokeriopos sėkmės ir vienybės.

Užsienio politika ir diplomatija »
LT-AM flags.jpg

Gegužės 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną ir visus Armėnijos žmones Respublikos dienos proga. Šiandien Armėnija mini pirmosios respublikos paskelbimo 101-ąsias metines.

Sveikinimo laiške ministras pažymėjo, kad Lietuva toliau palaikys Europos Sąjungos ir Armėnijos ryšių gilinimą įgyvendinant ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimą. L. Linkevičius taip pat pasidžiaugė dinamiškai besiplėtojančiais Lietuvos ir Armėnijos dvišaliais santykiais.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.1.jpg

Ambasada ir lietuvių bendruomenė dalyvavo Europos dienų mugėje Jerevane.

Gegužės 22 d. Europos dienos šventės proga Lietuvos ambasada Armėnijoje pristatė Vila Komoda profesionalių virėjų pagamintą lietuvišką virtuvę.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Armėnijoje »
4.jpg

Lietuvos narystės NATO 15-metis paminėtas balandžio 12 d. Armėnijos menininkų sąjungoje atidarytoje fotografijų parodoje. Dėkojame Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijai už bendradarbiavimą.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
1.JPG

Vasario 15 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Jerevane paminėjo 101-ąsias Valstybės atkūrimo metines surengdama priėmimą ir Lietuvos soprano Astos Krikščiūnaitės ir Armėnijos pianistės Hripsime Aghakaryan koncertą. Koncerto metu skambėjo Lietuvos kompozitorių B. Kutavičiaus, J. Gruodžio, Armėnijos ir kitų užsienio kompozitorių kūriniai.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
50688991.jpg

Sausio 24 d. Pasaulio ekonomikos forume Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dvišalio pokalbio susitiko su naujuoju Armėnijos premjeru Nikolu Pašinianu.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ministers.jpg

Sausio 21 d. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrab Mnatsakanyan ir užtikrino, kad Lietuva tvirtai remia Armėnijos siekį glaudžiau bendradarbiauti su ES.

Užsienio politika ir diplomatija »
LT-AM flags.jpg

Sausio 15 d. Lietuvos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pasveikino naujai išrinktą Armėnijos Nacionalinės Asamblėjos pirmininką Ararat Mirzoyan ir patikino, kad Lietuvos ir Armėnijos parlamentiniai ryšiai,  glaudus ir draugiškas dialogas tarp valstybių ir žmonių stiprės.

Užsienio politika ir diplomatija »
LT-AM flags.jpg

Sausio 14 d. Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino naujai paskirtą Armėnijos Respublikos Ministrą Pirmininką Nikolą Pašinianą ir pažymėjo, kad "bendromis pastangomis toliau aktyviai plėtosime dvišalius Lietuvos ir Armėnijos santykius, taip siekdami prisidėti ir prie Armėnijos bei Europos Sąjungos visapusiško dialogo ir bendradarbiavimo stiprinimo".

Užsienio politika ir diplomatija »
46444429_10156842145029304_1380072515186982912_o.jpg

Lapkričio 17-30 dienomis Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo Europos filmų festivalyje 2018, surengtame Jerevano, Giumri ir Diližano miestuose. Pristatyti trys lietuvių režisierių filmai: R. Buožio ir R. Darulio dokumentinis filmas "Rūta", D. Ulvydo istorinė drama "Emilija iš Laisvės alėjos" ir L. Lužytės filmas "Amžinai kartu".

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Dvišalis susitikimas.jpg

Spalio 9 dieną Jerevane vykusios Frankofonijos viršūnių susitikimo ministrų konferencijos metu Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Armėnijos valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais. Susitikimuose su Armėnijos premjeru Nikolu Pashinyanu, parlamento pirmininku Ara Babloyanu ir užsienio reikalų ministru Zohrabu Mnatsakanyanu buvo aptarti pastarojo meto pokyčiai Armėnijoje, šios šalies bendradarbiavimas su Europos Sąjunga, padėtis Pietų Kaukaze ir kitos aktualijos.

Užsienio politika ir diplomatija »
Frankofonija.jpg

Spalio 8-9 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Tarptautinės frankofonijos organizacijos viršūnių susitikimo ministrų konferencijoje. Pasisakydamas konferencijos metu L. Linkevičius akcentavo Frankofonijos organizacijos vaidmenį ne tik populiarinant prancūzų kalbą ir kultūrą, bet ir remiant universalias vertybes – pagarbą žmogaus teisėms, kovą su diskriminacija ir lyčių lygybę. Ministras taip pat pažymėjo Lietuvos įsitraukimą į JT taikos palaikymo misiją Malyje bei siekį skatinti moterų įgalinimą ir dalyvavimą visuose politiniuose procesuose.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata