Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Belgiją nacionalinės šventės proga

Sukurta 2020.07.21 / Atnaujinta 2020.07.21 16:16
  L. Linkevičius pasveikino Belgiją nacionalinės šventės proga

  Liepos 21 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Belgijos užsienio reikalų ir gynybos ministrą Philippe‘ą Goffiną ir šalies gyventojus nacionalinės  šventės  – Karaliaus Leopoldo I-ojo įžengimo į sostą dienos – proga.

  Ministras pasidžiaugė glaudžiais Lietuvos ryšiais su Belgijae politinėje, saugumo, gynybos, ekonomikos ir kultūros srityse ir padėkojo už svarų šios šalies indėlį stiprinant Lietuvos ir Baltijos šalių saugumą.

  „Esu įsitikinęs, kad mūsų artimas visapusiškas bendradarbiavimas toliau plėsis ir padės kartu įveikti kylančius europinius ir transatlantinius iššūkius“,– rašoma L. Linkevičiaus sveikinimo laiške. 

  Belgijos Karalystės nacionalinė šventė minima liepos 21 dieną. Šią dieną 1831 metais į sostą žengė pirmasis belgų karalius Leopoldas I-asis, taip įtvirtindamas Belgijos, kaip nepriklausomos valstybės, pradžią. Dabartinis belgų Karalius Philippe‘as į sostą įžengė 2013 metų liepos 21 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  razmus-4914.jpg

  Kovo 4 dieną Lietuvos ambasada Belgijoje Karalystėje drauge su Lietuvos banku ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) Belgijos įmonėms surengė seminarą apie Lietuvos pasiekimus finansinių technologijų srityje bei bendradarbiavimo galimybes.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  92820_61a6318d1fdf3b8e5aa2bc3dae58ab84.jpg

  Vasario 6 dieną Briuselyje (Belgijoje) vyko Stasio Eidrigevičiaus parodos „Mažyčiai laimės trupinėliai“ atidarymas. Paroda surengta artėjančios Vasario 16-osios proga.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »