Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino Austrijos kolegą Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2017.10.26 / Atnaujinta 2017.10.26 16:21
  Ministras pasveikino Austrijos kolegą Nacionalinės dienos proga

  Spalio 26 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Austrijos nacionalinės dienos proga pasveikino šios šalies  Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrą Sebastian Kurz bei palinkėjo jam ir visiems Austrijos žmonėms gerovės ir klestėjimo.

  „Lietuva ir Austrija palaiko abipusiai naudingą šalių bendradarbiavimą, vertiname Austrijos indėlį į Europos Sąjungos stiprinimo procesą. Abiejų šalių santykiai pagrįsti bendromis demokratinėmis vertybėmis bus tęsiami ir naudingi mūsų tautoms bei prisidės prie Europos vienybės stiprinimo“, - sveikinimo laiške rašė L. Linkevičius.

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras taip pat išreiškė paramą šiuo metu Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai (ESBO) pirmininkaujančios Austrijos pastangoms atkurti pagarbą pamatiniams ESBO principams bei stiprinti taiką bei saugumą Europoje. 

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_20180302_184215 (002).jpg

  Kovo 2 dieną Lietuvos ambasada Vienoje iškilmingais renginiais paminėjo Lietuvos  valstybės atkūrimo šimtmetį bei artėjančią Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

  Atstovybių naujienos »
  austrija5.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Karin Kneissl pradėjus eiti Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrės pareigas, palinkėjo jai stiprybės ir sėkmės šiame, susijusiame su naujais iššūkiais ir atsakingame darbe.

  Dvišaliai santykiai »
  21284593_901918736627261_1894147278_o.jpg

  Rugsėjo 1 dieną Austrijos Respublikos Karintijos federalinės žemės sostinėje Klagenfurte buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja advokatas Ulrich Salburg.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_5918.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 4 dieną Vienoje susitiko su Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministru Sebastianu Kurzu. Susitikime ministrai aptarė dvišalį bendradarbiavimą,  Rytų partnerystę,  situaciją Rusijoje ir Ukrainoje,  veiklą  Europos Sąjungos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje  (ESBO), kuriai 2017 m. pirmininkauja Austrija.  

  Dvišaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 4 dieną lankysis Austrijoje.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata