Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras lankysis Austrijoje

Sukurta 2017.04.03 / Atnaujinta 2017.04.03 16:21

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 4 dieną lankysis Austrijoje.

Vizito metu L. Linkevičius susitiks su Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministru Sebastianu Kurzu ir Nacionalinės tarybos užsienio reikalų komiteto pirmininku Josefu Capu. Taip pat numatyti susitikimai su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) generaliniu sekretoriumi ambasadoriumi Lamberto Zannier ir Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) generaliniu direktoriumi Yukiya Amano.

Susitikimuose bus aptarti Lietuvos ir Austrijos dvišaliai santykiai,  ES Rytų partnerystės, santykių su Rusija, padėties Ukrainoje, Europos Sąjungos ir Austrijos pirmininkavimo ESBO darbotvarkės klausimai, taip pat Astravo atominės elektrinės statybos Baltarusijoje problematika.

2017 m. Austrija pirmininkauja ESBO, o 2018 m. 2-ąjį pusmetį – ES Tarybai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
2.jpg

Liepos 10 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius Vienoje susitiko su Austrijos Europos reikalų ministru Gernot Blümel. 

Dvišaliai santykiai »
IMG_20180620_192425.jpg

Birželio 20 dieną Glognico miesto pilyje atidaryta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta paroda, kurioje  pristatyta Lietuvos Nepriklausomybės Akto kopija, valstybės raidą atspindintys žemėlapiai, Seimo archyvo fotodokumentika apie pagrindinius 1988-1991 metų įvykius, į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų Lietuvos objektų fotografijos, šiaudiniai sodai, unikalūs  tapybos darbai, tautiniai kostiumai, kulinarinis paveldas.

Istorinė, kultūros diplomatija »
all.jpg

Gegužės 23 dieną Lietuvos ambasada Vienoje ir Lietuvos Nuolatinė Atstovybė prie Tarptautinių organizacijų drauge su Latvijos bei Estijos diplomatinėmis atstovybėmis iškilmingu renginiu paminėjo reikšmingas savo šalims istorines datas – Lietuvos valstybės atkūrimo bei Latvijos ir Estijos valstybių šimtmečius.

Kultūros renginiai »
IMG_20180302_184215 (002).jpg

Kovo 2 dieną Lietuvos ambasada Vienoje iškilmingais renginiais paminėjo Lietuvos  valstybės atkūrimo šimtmetį bei artėjančią Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Atstovybių naujienos »
austrija5.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Karin Kneissl pradėjus eiti Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrės pareigas, palinkėjo jai stiprybės ir sėkmės šiame, susijusiame su naujais iššūkiais ir atsakingame darbe.

Dvišaliai santykiai »
Austrija3.jpg

Spalio 26 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Austrijos nacionalinės dienos proga pasveikino šios šalies  Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrą Sebastian Kurz bei palinkėjo jam ir visiems Austrijos žmonėms gerovės ir klestėjimo.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata