Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Premjerė pasveikino N. Pašinianą vėl tapus Armėnijos Vyriausybės vadovu

Sukurta 2021.08.04 / Atnaujinta 2021.08.04 12:03
  Premjerė pasveikino N. Pašinianą vėl tapus Armėnijos Vyriausybės vadovu

  Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino Nikolą Pašinianą pakartotinio paskyrimo Armėnijos Respublikos Ministru Pirmininku proga.

  „Praėjusių rinkimų metu rinkėjų suteiktas mandatas parodė tvirtą armėnų tautos paramą reformoms, kurias Jūsų šalis pradėjo per pastaruosius kelerius metus. Siekiant sukurti klestinčią, saugią ir demokratinę Armėniją, nėra alternatyvos demokratiniams principams ir reformoms. Leiskite dar kartą išreikšti Lietuvos pasiryžimą remti Armėniją šiame kelyje. Lietuva visada aktyviai palaikė stipresnius ryšius tarp Armėnijos ir likusios Europos“, – sakoma premjerės sveikinime.

  Vyriausybės vadovė pabrėžė, kad šiais metais įsigaliojusio visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimo įgyvendinimas gali suteikti Armėnijos visuomenei aukštesnius demokratijos standartus, ekologiškesnę aplinką ir geresnes verslo bei švietimo galimybes. Premjerė išreiškė įsitikinimą, kad Armėnijos pažanga ir ilgalaikiai tikslai bus patvirtinti per šį rudenį vyksiantį Rytų partnerystės aukščiausio lygio susitikimą.

  Anot I. Šimonytės, Lietuva palaiko draugiškus santykius su Armėnija. Šiais metais minėdami 30-metį nuo tada, kai Lietuva, pirmoji šalis pasaulyje, pripažino Armėnijos nepriklausomybę, bei 30-ąsias mūsų diplomatinių santykių užmezgimo metines, esame pasiryžę ir toliau kurti vis stipresnius draugiškus ryšius tarp mūsų tautų.

  „Esu įsitikinusi, kad yra daug galimybių ir paskatų toliau plėtoti mūsų abiejų šalių santykius verslo, kultūros bei kitose srityse. Tikiu, kad partnerystė, abipusis pasitikėjimas bei naudingas Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimas ir toliau vyks draugiškiausia dvasia. Linkiu Jums ir Jūsų Vyriausybei sėkmingo darbo. Reiškiu didžiausią pagarbą“, – teigiama Ministrės Pirmininkės sveikinime. 

  Naujienlaiškio prenumerata