Aptartos Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimo sveikatos apsaugos srityje galimybės
Birželio 16 dieną Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kalbėjosi su Armėnijos sveikatos apsaugos ministru Arsen Torosyan.
Aptartas pasirengimas Lietuvos medikų ir ekspertų komandos vizitui į Armėniją, kuri padės šiai šaliai kovoti su COVID-19 protrūkiu. Taip pat tolesnio Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimo sveikatos apsaugos srityje galimybės.