Baltijos kelio 30-mečio minėjimas
Rugsėjo 11 dieną Lietuvos ambasada kartu su Armėnijos lietuvių bendruomene paminėjo Baltijos kelio 30-metį. Gausiai susirinkusiai bendruomenei pristatytas šia proga sukurtas dokumentinis filmas “Nepakartojamas Baltijos kelias” ir surengtas protmūšis apie Baltijos šalių nepriklausomybės atkūrimo siekius.