*alt_site_homepage_image*
lt
en hy

Naujienos

RSS

Bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“

Sausio 10 dieną Armėnijoje pirmą kartą surengtas bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ pagerbiant Sausio 13-osios aukas.

Lietuvos ambasados Armėnijoje darbuotojai, lietuvių bendruomenės nariai bei ambasados draugai įveikė simbolinę 7,8 km distanciją Angelų kanjone. Prisimenant sausio įvykius renginio metu uždegtas tradicinis laužas.
 
Atsižvelgiant į COVID-19 pandemiją laikytąsi saugumo reikalavimų ir apribojimų.