Bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“
Sausio 10 dieną Armėnijoje pirmą kartą surengtas bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ pagerbiant Sausio 13-osios aukas.
Sausio 10 dieną Armėnijoje pirmą kartą surengtas bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ pagerbiant Sausio 13-osios aukas.