Lietuvos ir Armėnijos parlamentarai aptarė COVID-19 iššūkius
Gegužės 22 d. Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnija ir Nacionalinės Asamblėjos draugystės grupės su Lietuva, Latvija ir Estija nariai aptarė parlamento vaidmenį ir patirtis sprendžiant socialines problemas, kurias sukelia COVID-19 pandemija. Šie klausimai taip pat aptarti su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariais.