Lietuvos moterų futbolo komanda laimėjo tarptautinį turnyrą Armėnijoje
Balandžio 6-12 d. Lietuvos nacionalinė moterų futbolo rinktinė dalyvavo Tarptautiniame moterų futbolo čempionate "Our Game" Armėnijoje.
Lietuvos moterų rinktinė rezultatu 2:2 sužaidė su Armėnijos rinktine ir užėmė „Our Game“ turnyro pirmąją vietą.
Iškovojusi 7 taškus, Lietuvos rinktinė triumfavo šiame Armėnijos futbolo federacijos surengtame turnyre. Armėnijos rinktinė pelnė 5 taškus, Jordanija – 4, o tris pralaimėjimus patyrusi Libano rinktinė liko paskutinė.