*alt_site_homepage_image*
lt
en hy

Naujienos

RSS

Lietuvos Respublikos Prezidentė pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Respublikos dienos metinių proga

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Armeną Sarksianą ir visus šalies žmones Respublikos dienos metinių proga.

Šalies vadovė palinkėjo, kad nuosekliai plėtojamas atviras Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimas dvišaliu ir ryšių su Europos Sąjunga lygiu neprarastų pagreičio bei atvertų dar daugiau galimybių mūsų valstybėms siekti bendrų tikslų, o piliečiams drauge įgyvendinti naudingus verslo, prekybos, kultūros, mokslo ir kitų aktualių sričių projektus.

Valstybės vadovė Armėnijai ir visiems jos žmonėms palinkėjo klestėjimo, visokeriopos sėkmės ir vienybės.