*alt_site_homepage_image*
lt
en hy

Naujienos

RSS

Ministras Pirmininkas pasveikino naujai paskirtą Armėnijos Ministrą Pirmininką

Sausio 14 dieną Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino naujai paskirtą Armėnijos Respublikos Ministrą Pirmininką Nikolą Pašinianą ir pažymėjo, kad "bendromis pastangomis toliau aktyviai plėtosime dvišalius Lietuvos ir Armėnijos santykius, taip siekdami prisidėti ir prie Armėnijos bei Europos Sąjungos visapusiško dialogo ir bendradarbiavimo stiprinimo".