*alt_site_homepage_image*
lt
en hy

Naujienos

RSS

Naujus mokslo metus Armėnijos moksleiviai pasitiko su saugiam eismui pritaikytomis lietuviškomis kuprinėmis

Lietuvos Respublikos ambasados Armėnijos Respublikoje iniciatyva jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ekspertai perteikia mūsų šalies patyrimą naujųjų mokslo metų proga lankydami įvairias Armėnijos kaimo mokyklas.

2017 m. rugsėjo 4 - 6 d.  įvairūs saugaus eismo renginiai vyko 7 Armėnijos miestuose ir miesteliuose. Panik, Arevik, Gyumri, Gorayk, Saravan, Džermuk ir Kechut mokyklų mokiniams išdalinta 850 Panevėžio įmonėje „Safe reflector“ pagamintų specialių kuprinių, taip pat atšvaitai ir kiti saugaus eismo atributai. Renginių metu ekspertai iš Lietuvos mokytojams ir moksleiviams paaiškino apie  atšvaitų naudojimo svarbą ir nešiojimo  taisykles tamsiu paros metu.

Šiuo projektu kasmet susidomi vis daugiau įvairių organizacijų ir kompanijų, šiemet jį remia: Armėnijos transporto, komunikacijų ir informacinių technologijų ministerija, Lietuvos kompanija  “ACC Distribution”, Lietuvos  garbės konsulas Armėnijoje, įmonė „Apaga Technologies“, įmonė „Lydian Armenia“. Renginiuose dalyvavo Armėnijos policijos, Armėnijos transporto, komunikacijų ir informacinių technologijų ministerijos atstovai, regionų gubernatoriai ir merai, Armėnijos pirmojo televizijos kanalo ir regionų žurnalistai, NVO atstovai bei Lietuvos bičiuliai Armėnijoje.