Seimo delegacija dalyvavo tarptautiniame forume „Jerevano dialogas“
Gegužės 5–6 dienomis Jerevane vyko jau trečiasis tarptautinis forumas „Jerevano dialogas“.
Gegužės 5–6 dienomis Jerevane vyko jau trečiasis tarptautinis forumas „Jerevano dialogas“, kuriame taip pat dalyvavo Seimo Pirmininko pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupės pirmininkė Ingrida Braziulienė. Seimo delegacijos vizito metu įvyko dvišaliai susitikimai su Armėnijos parlamento atstovais: parlamento vicepirmininku Ruben Rubinyanu, Užsienio reikalų komiteto pirmininku Sargisu Khandanyanu ir Tarpparlamentinių ryšių grupės pirmininke Arousyak Julhakyan.
Susitikimų metu buvo pabrėžtas glaudus Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimas, aptarti tolesni dvišalių santykių stiprinimo klausimai, taip pat diskutuota apie Armėnijos ir Europos Sąjungos santykių gilinimą bei vizų liberalizavimo proceso pažangą.