Seimo pirmininkas pasveikino naują Armėnijos Nacionalinės Asamblėjos pirmininką
Sausio 15 dieną Lietuvos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pasveikino naujai išrinktą Armėnijos Nacionalinės Asamblėjos pirmininką Ararat Mirzoyan ir patikino, kad Lietuvos ir Armėnijos parlamentiniai ryšiai, glaudus ir draugiškas dialogas tarp valstybių ir žmonių stiprės.