Dovanos Armėnijos vaikams sergantiems COVID-19
Liepos 15 dieną Lietuvos ambasadorė Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Ministro pirmininko sutuoktine Anna Hakobyan, kuriai perdavė pirmosios ponios Dianos Nausėdienės dovanėles, skirtas Armėnijos vaikams, sergantiems koronavirusu.
“Džiaugiuosi turėdama galimybę perduoti mažiesiems ligoniukams pirmosios ponios dovanėles. Tikiuosi, kad jos sušildys jų širdeles, suteiks stiprybės ir padės kuo greičiau pasveikti. To paties linkime visiems Armėnijos žmonėms, kovojantiems su COVID-19 epidemija”,– sakė I. Stanytė-Toločkienė.
Lietuvos įmonės “Ačiū Pačiū” rankų darbo žaisliukai, pasiūti neįgaliųjų, bus perduoti trims ligoninėms Jerevane, kuriose gydomi COVID-19 virusu sergantys vaikai.