*alt_site_homepage_image*
lt
en hy

Naujienos

RSS

Kovo 1 d. įsigaliojo ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės sutartis

Lietuvos užsienio reikalų ministerijos angelas sargas su Armėnijos vėliava - ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimo (CEPA) įsigaliojimo proga.

„Lietuva visada džiaugėsi stipresniais ryšiais tarp Armėnijos ir likusios Europos. Mes buvome tarp pirmųjų ES valstybių narių, ratifikavusių CEPA. Tai papildo faktą, kad Lietuva buvo pirmoji šalis pasaulyje, prieš 30 metų pripažinusi Armėnijos nepriklausomybę.

CEPA Armėnijos visuomenei gali suteikti aukštesnius demokratijos ir teisinės valstybės standartus, ekologiškesnę aplinką, geresnes verslo galimybes, taip pat daugiau pasirinkimo švietimo ir mokslinių tyrimų srityje. Be to, tai prisideda prie mūsų santykių gilinimo “, - sakė užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius.