Lietuvos ambasada Jerevane Armėnijos Nacionalinėjė Galerijoje atidarė Lietuvos fotografijos parodą ,, Kartų dialogas. KASDIENYBĖ. 1963-2013 ,,
Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga spalio 2d. Lietuvos ambasada Jerevane Armėnijos Nacionalinėjė Galerijoje atidarė Lietuvos fotografijos parodą „Kartų dialogas. KASDIENYBĖ“.”1963-2013’ Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Armėnijoje Erikas Petrikas ir Armėnijos kultūros viceministras Artur Pogosian bei Nacionalinės galerijos direktorius Pharaon Mirzoyan. Renginyje dalyvavo Armėnijos vyriausybės nariai, diplomatinio korpuso Armėnijoje atstovai, Nacionalinės Asamblėjos nariai, Lietuvos bičiuliai ir draugai. Paroda „Kartų dialogas. Kasdienybė” – tai vizualus pasakojimas apie Lietuvos kasdienį gyvenimą, kurio akiratyje per pastarąjį pusšimtį metų atsirasdavo vis kiti dalykai, aktualijos, nuotaikos. Per šį laikotarpį susiformavo trys fotografų kartos, išsiskiriančios savo temomis, braižu, tačiau visuomet kalbančios apie savo laiko aktualijas, skirtingi autoriai atkreipia dėmesį į vis kitus kasdienybės aspektus, prabyla vis kitokia vizualine kalba. O ir politiniai įvykiai, ideologijos ar ekonominės situacijos darė įtaką – per pastarąjį penkiasdešimtmetį žmonių kasdienis gyvenimas ir įpročiai stipriai pakito, meninė raiška – taip pat, tačiau žmogus ir jo aplinka išliko svarbiausiu fotografų fiksavimo objektu. Parodos organizatorius – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius. Parodos rėmėjai – Lietuvos Respublikos kultūros ir užsienio reikalų ministerijos. Parodoje eksponuojami A.Sutkaus, A.Kunčiaus, A.Macijausko, R.Rakausko, R. Požerskio, V.Luckaus, A. Šeškaus, A.Valiaugos, G.Česonio, M.Kavaliausko, M. Ažušilio, D.Stankevičiaus darbai. Paroda veiks iki spalio 30d.
|
Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga spalio 2d. Lietuvos ambasada Jerevane Armėnijos Nacionalinėjė Galerijoje atidarė Lietuvos fotografijos parodą „Kartų dialogas. KASDIENYBĖ“.”1963-2013’ |

Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Armėnijoje Erikas Petrikas ir Armėnijos kultūros viceministras Artur Pogosian bei Nacionalinės galerijos direktorius Pharaon Mirzoyan. Renginyje dalyvavo Armėnijos vyriausybės nariai, diplomatinio korpuso Armėnijoje atstovai, Nacionalinės Asamblėjos nariai, Lietuvos bičiuliai ir draugai.

Paroda „Kartų dialogas. Kasdienybė” – tai vizualus pasakojimas apie Lietuvos kasdienį gyvenimą, kurio akiratyje per pastarąjį pusšimtį metų atsirasdavo vis kiti dalykai, aktualijos, nuotaikos. Per šį laikotarpį susiformavo trys fotografų kartos, išsiskiriančios savo temomis, braižu, tačiau visuomet kalbančios apie savo laiko aktualijas, skirtingi autoriai atkreipia dėmesį į vis kitus kasdienybės aspektus, prabyla vis kitokia vizualine kalba. O ir politiniai įvykiai, ideologijos ar ekonominės situacijos darė įtaką – per pastarąjį penkiasdešimtmetį žmonių kasdienis gyvenimas ir įpročiai stipriai pakito, meninė raiška – taip pat, tačiau žmogus ir jo aplinka išliko svarbiausiu fotografų fiksavimo objektu.
Parodos organizatorius – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius. Parodos rėmėjai – Lietuvos Respublikos kultūros ir užsienio reikalų ministerijos.

Parodoje eksponuojami A.Sutkaus, A.Kunčiaus, A.Macijausko, R.Rakausko, R. Požerskio, V.Luckaus, A. Šeškaus, A.Valiaugos, G.Česonio, M.Kavaliausko, M. Ažušilio, D.Stankevičiaus darbai.
Paroda veiks iki spalio 30d.