*alt_site_homepage_image*
lt
en hy

Naujienos

RSS

Lietuvos ambasadorė Armėnijoje: Lietuvos ir Armėnijos įmonės turi didelį potencialą užmegzti partnerystes aukštųjų technologijų srityje

Birželio 10 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su naujai paskirtu Armėnijos aukštųjų technologijų pramonės ministru Robertu Khachatryanu.

Susitikimo metu buvo aptartas dvišalis bendradarbiavimas aukštųjų technologijų srityje, potencialūs apsikeitimo patirtimi projektai, taip pat galimas bendradarbiavimas IT, startuolių, kosmoso technologijų, skaitmeninimo srityse.

Ambasadorė taip pat pabrėžė egzistuojantį didelį potencialą atitinkamų šalių verslui dalytis patirtimi ir užmegzti partnerystes aukštųjų technologijų, kibernetinio saugumo ir IT srityse.

Nuotraukos: Armėnijos aukštųjų technologijų pramonės ministerija