Lietuvos ambasadorė susitiko su Armėnijos darbo ir socialinių reikalų ministru
Sausio 21 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitikimo su Armėnijos darbo ir socialinių reikalų ministru Nareku Mkrtchyanu. Susitikimo metu aptarti egzistuojantys bendradarbiavimo projektai bei ateities planai darbo ir socialinės politikos formavimo ir įgyvendinimo srityje, galimybės keisti patirtimi, naudojantis dvišaliais ar Europos Sąjungos (ES) instrumentais.
Daug dėmesio susitikimo metu skirta bendradarbiavimui darbo rinkos, socialinio dialogo skatinimo, žmonių su negalia integracijos į darbo rinką, vaikų teisių, lygių galimybių ir kitose bendro dvišalio intereso srityse.
Ministrui N. Mkrtchyanui pristačius numatomas Armėnijos reformas darbo ir socialinės apsaugos srityje, ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė užtikrino, jog Lietuva yra suinteresuota Armėnijos struktūrinių demokratinių reformų sėkme ir yra pasirengusi paremti Armėniją šiame kelyje. Ambasadorė taip pat pabrėžė, kad Lietuva suinteresuota teikti techninę paramą panaudojant ES instrumentus šių reformų įgyvendinimui.