Lietuvos ambasadorė susitiko su naujai paskirtu Konstitucinio teismo pirmininku
Vasario 3 dieną Lietuvos ambasadorė Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su naujai paskirtu Konstitucinio Teismo pirmininku Arman Dilanyan.
Susitikime aptarti patirties apsikeitimo klausimai konstitucinio teisingumo, demokratinių reformų ir teisinės valstybės srityse, taip pat tolesnis bendradarbiavimas tarp abiejų šalių konstitucinių teismų dvišaliame ir daugiašaliame formatuose.