LIETUVOS AMBASADORIUS DALYVAVO SISITIKIMUOSE JERMUK MIESTE
Kovo 01-02 dienomis Lietuvos ambasadorius E.Petrikas kartu su kitais Armėnijoje akredituotais ambasadoriais, Užsienio reikalų ministro E.Nalbandian kvietimu lankėsi „Vayots Dzor“ provincijoje, kur susitiko su gubernatoriumi E.Ghazaryan, Jermuko meru V.Ohanissian ir dalyvavo uždarame ambasadorių susitikime su Armėnijos užsienio reikalų ministru.