Lietuvos verslininkai apsilankė Armėnijoje
2014 m. lapkričio 10-14 dienomis ambasados iniciatyva Armėnijoje apsilankė Lietuvos maisto pramonės įmonių atstovų delegacija, vadovaujama Lietuvos maisto eksportuotojų asociacijos (LITMEA) vadovo Giedriaus Bagušinsko (viso 14 verslininkų).
Jerevano Prekybos ir pramonės rūmuose delegacija susitiko su rūmų vadovybe ir bendradarbiavimu suinteresuotais rūmų nariais, vėliau įvyko individualūs susitikimai su stambiausių Armėnijos prekybos tinklų, įvairių importo, logistikos įmonių vadovybe, kitais bendradarbiavimu suinteresuotais stambiais Armėnijos verslininkais, Armėnijos plėtros agentūros vadovybe ir Jerevano meru. Delegaciją susitikimuose lydėjo URM Išorinių ekonominių santykių departamento direktoriaus pavaduotojas R.Jablonskas, ambasadorius E.Petrikas ir ambasados įgaliotasis ministras S.Valainis.
Susitikimo akimirkos: